Monoetüleenglükool (CAS 107-21-1)

0.001 450.00

Monoetüleenglükool kasutatakse peamiselt polüestri, polüestervaigu, lahjendi, plastifikaatori, pindaktiivse aine, sünteetilise kiu, kosmeetika ja lõhkeaine valmistamiseks.

Monoetüleenglükool võib kasutada ka värvi / tindi lahustina, mootori külmumisvastase ainena, dehüdreeriva ainena. Peale selle saab etüleenglükoolist valmistada sünteetilise vaigu PET, kiudklassi PET (polükiud) ja mineraalveepudelite laastuklassi PET.

CAS: 107-21-1

Monoetüleenglükooli tootekirjeldus (TDS)

Choose An Option...
0,5 L metall pudel
5 L plastkanister
10 L plast kanister
20 L metall kanister UN
25 L plastkanister
200 L (Ei sisalda konteineri hinda)
500 L (Ei sisalda konteineri hinda)
1000 L (Ei sisalda konteineri hinda)

Kirjeldus

Kasutusala
Monoetüleeni kasutusalad: Kasutamine vaheainena, Lisandina, tehnoloogiline abiainena, segudes. Kasutatakse pinnakattevahendites ja värvides, puhastusvahendites, kasutatakse määrdeainena, funktsionaalse vedelikuna, Soojusülekande vedeliku ja hüdraulikavedelikuna, jääeemaldus- ja jäätumisvastase vahendina ja mujal.

Ladustamise ja transportimise tingimused
Monoetüleenglükoolikontsentraati tuleks hoida suletud originaalpakendis kuivades, soojendamata ventileeritud ruumides. Aegumiskuupäev – 60 kuud alates tootmiskuupäevast. Materjali saab transportida mis tahes transpordivahendiga kaetud sõidukites vastavalt seda tüüpi transpordile kehtestatud kaubaveo eeskirjadele.

Lisainfo

Kaal -