MasterChemi ettevõtte filosoofia

MasterChem juhindub jätkusuutliku arengu, innovatsiooni ja tipptaseme filosoofiast. Usume väärtuse loomisesse mitte ainult meie kvaliteetsete keemiatoodete kaudu, vaid ka kõrgeimate keskkonnahoolduse ja -ohutuse standardite järgimise kaudu. Meie pühendumus klientide rahulolule ajendab meid pidevalt täiustama ja kohandama oma lahendusi, et vastata meie teenindatavate tööstusharude erinevatele vajadustele. Soodustades vastutustunde ja aususe kultuuri, on meie eesmärk olla usaldusväärne partner oma klientide edu saavutamisel ja positiivne jõud ülemaailmses keskkonnajuhtimises.

MasterChemi missiooni avaldus

Meie MasterChemis on meie missioon anda tööstustele mõjuvõimu kvaliteetsete keskkonnasäästlike keemialahenduste pakkumise kaudu. Oleme pühendunud innovatsioonile, tipptasemele ja vastutustundlikule juhtimisele kõigis oma tegevuse aspektides – alates tooraine strateegilisest hankimisest kuni meie laiaulatusliku kemikaalide valiku tarnimiseni. Meie eesmärk on tõsta oma klientide efektiivsust ja tootlikkust erinevates sektorites, pakkudes usaldusväärseid, konkurentsivõimelise hinnaga keemiatooteid ja teenuseid. Pideva täiustamise ning kõrgeimate ohutus- ja keskkonnastandardite järgimise kaudu püüame anda positiivse panuse meie kogukonna ja planeedi arengusse, edendades jätkusuutlikku tulevikku kõigile.

Masterchem: sõbralik keemia

Tere tulemast meie veebisaidile, ütleb Masterchem – Eesti suurim tööstuskemikaalide tarnija. Miks “sõbralik keemia”? Eelkõige hoolime keskkonnast ning meie toodetel on head keskkonnasõbralikkuse omadused. Teiseks – määrame oma toodetele tõeliselt sõbralikud hinnad!

Masterchem on väga aktiivne ja suurte kogemustega ettevõte

Iga päev saadame oma ladudest tonnide viisi kemikaale, korraldame tooraine tarnimist oma klientidele erinevatesse riikidesse ning tegeleme regulaarselt kvaliteetsete toodete valimise ja ostmisega üle maailma. Töötame valvsalt, et tagada iga toote ladustamine rangelt vastavalt vajalikele tingimustele.

11.07.2011 sai Masterchemist Eesti Kaubanduskoda

See tõestab meie ettevõtte tõsist ja stabiilset arengut. Meie kontorid ja laod (üldpind 1500 m2) asuvad Muuga sadama lähedal tööstuslogistika keskuses. See annab meile mitmeid eeliseid kaupade tarnimisel, mis toimub rangelt kooskõlas kehtivate eeskirjadega ja paindlikel tingimustel.

Masterchem pakub regulaarselt järgmisi tooteid:

atsetoon

lahustid

vedeldid

metanool

etanool

isopropüülalkohol

mööblilakid

jne

Mitmed suuremad tooted on meie laos pidevalt saadaval

Soovitava toote puudumisel tarnime kõik vajalikud kaubad kiiresti ja usaldusväärselt otse teie ukseni.