Etüleenglükool 40% Master EWS-40 (CAS 107-21-1)

0.0025.00

Kontsentratsioon 40%, külmumispunkt, -24 ° C, tihedus, 1056g /m3
40% etüleenglükool (Master EWS-40, vesi-glükooli lahus) on kõrgekvaliteedilise etüleenglükooli ja destilleeritud vee segu õlise hügroskoopse vedeliku kujul, mille kristallumistemperatuur on -25 ° C.

CAS: 107-21-1

Choose An Option...
0,5 L metall pudel
5 L plastkanister
10 L plast kanister
20 L metall kanister UN
25 L plastkanister
200 L (Ei sisalda konteineri hinda)
500 L (Ei sisalda konteineri hinda)
1000 L (Ei sisalda konteineri hinda)

Kirjeldus

See toode on Eesti turul kõige nõutum.
Külmuma ja kristalluma hakates omandab ühend želeetaolise konsistentsi ja selle maht suureneb vaid veidi. Tänu neile omadustele hakati seda kasutama küttesüsteemides jahutusvedelikuna, kuna erinevalt veest ja muudest sarnastest vedelikest ei kahjusta etüleenglükool radiaatoreid ega torusid isegi siis, kui temperatuur langeb alla külmumispunkti.

Etüleenglükool ei tekita tekstiilist, plastikust, kummist, metallist valmistatud toodete suhtes agressiivset mõju, kuid selle kasutamine tsingitud torudega süsteemides pole soovitatav. Samuti ei tohiks etüleenglükooli segada muude alustega lahustega.

Kasutusala
40% etüleenglükooli lahus, mille hind on meie ettevõttes soodne, kasutatakse soojuskandjana (antifriis) temperatuurivahemikus -25 ° C kuni 100 ° C tsentraliseeritud kliimaseadmetes (jahutussüsteemides) ja autonoomsetes küttekontuurides, jäähallide jääjahutussüsteemides ja muu suletud tüüpi insenerivõrkudega spordihoonetes, tööstusrajatiste tulekustutussüsteemides, ettevõtete tööstuslikes kliimaseadmetes jne.

Materjali on eriti soovitatav kasutada siseruumides, süsteemides mida kasutatakse aastaringselt ilma talvel säilitamata. Firmas Masterchem saate seda osta koos korrosioonivastase lisanditega ja värvainetega või ilma nendeta. Meil on üle 20-aastane glükooli vesilahuste kogemus.
Aitame teil alati toru läbimõõdu ja pikkuse põhjal arvutada vajaliku lahuse mahu.

Turvameetmed
Reaktiiv on mittesüttiv, tule- ja plahvatusohutu, kuid mürgine. See on ette nähtud eranditult tehniliseks kasutamiseks, mistõttu mürgituse vältimiseks ei ole selle sattumine joogivette ega toitu lubatud.

Lühiajalisel kokkupuutel rõivaste ja keha avatud osadega pestakse Etüleenglükooli veega kergesti maha, põletusi ja ärritusi jätmata. Inimese kehale avalduva mõju järgi kuulub see mõõdukalt ohtlike ainete klassi. Sellega töötamisel on soovitatav kasutada spetsiaalseid riided, kingad, kaitsekindad, kaitseprillid ja respiraatorit.

Ladustamise ja transportimise tingimused
40% etüleenglükooli, mille hind on meil madal, tuleb hoida õhukindlas anumas kuivades, soojendamata hoiuruumides, kaitstuna otsese päikesevalguse eest, toidust eraldi. Kõlblikkusaeg – 5 aastat alates tootmise kuupäevast.

Etüleenglükooli saab transporteerida kaetud sõidukiga vastavalt seda tüüpi kehtivatele kaubaveo eeskirjadele.

Kui olete huvitatud Master EWS-40 professionaalse toote ostmisest, siis klõpsake lihtsalt toote koguse kõrval oleval sinisel nupul “küsi hinda” ja sisestage avanevas aknas nõutavad andmed.
Meie töötaja võtab teiega tööajal ühendust, et täpsustada ostu üksikasju.

Maakontuuri kalkulaator

  kW
   lit
   lit (arvut. täitmine 25%)
Toru läbimõõt, mm Toru pikkus, m
16х2.0
20х2.0
26х3.0
32х3.0
20х3.4
25х4.2
32х5.4
40х6.7

Lisainfo

Kaal -