MasterPR100 värvieemaldaja

0.0068.00

Ohutus:
MasterPR100 puhul tuleb järgida erilisi ettevaatusabinõusid: kandke kindaid, et vältida kokkupuudet nahaga ja kasutage sobivat õhuimemissüsteemi.
Füüsikalised omadused:
Füüsikalised omadused
Tihedus – 1,29 g / cm3.
Termilised omadused:
Sulamistemperatuur -97 °C,
Keemistemperatuur 44 °C,
Leekpunkt 14 °C
Ladustamine ja levitamine:
Pärast pikka ladustamist kontrollige alati homogeensust ja segage enne kasutamist hoolikalt, et eemaldada võimalikud setted.
Ladustamine toimub tavaliselt jahedas, kuivas ja hästi ventileeritavas ruumis, eemal oksüdeerivatest ainetest. MasterPR100 tuleb hoida otsese päikesevalguse, kuumuse ja lahtise tule eest.
Lahusti hulgi eksportija jagab seda lahustit tavaliselt puistlastilaevadesse või paakautodesse. Transpordi eesmärgil klassifitseeritakse MasterPR100 tuleohtlikuks vedelikuks, mille tuleohu reiting on 2. Kemikaalide täisturustaja ekspordiks lahustit sellistesse piirkondadesse nagu Ühendkuningriik, Euroopa, Aafrika ja Ameerika.

Choose An Option...
25 L plastkanister
200 L (Ei sisalda konteineri hinda)
500 L (Ei sisalda konteineri hinda)
1000 L (Ei sisalda konteineri hinda)
Tootekood: MasterPR100 Kategooriad: , , , ,

Kirjeldus

MasterPR100 Paint Remover – see on kolmekomponendiline lahusti (diklorometaan, butanoon, dimetüülketoon), mis on MasterChemi ainulaadne laboriarendus .
Paint Remover on väga tuleohtlik, leekpunkt on 14°C.
MasterPR100 on lahusti, mis on mõeldud ainult värvi eemaldamiseks.
Seda saab kasutada seadmete puhastamiseks ja kastmisega peale kantud katte eemaldamiseks.

Lisainfo

Kaal -
Mõõtmed -
Saadaval kogused

25 L plastkanister, 200 L (Ei sisalda konteineri hinda), 500 L (Ei sisalda konteineri hinda), 1000 L (Ei sisalda konteineri hinda)