Propüleenglükooli monoetüüleeter (CAS 52125-53-8)

0.00

Propüleenglükooli monometüüleeter (glükooli eeter PM)

CAS: 52125-53-8

Choose An Option...
0,5 L metall pudel
5 L plastkanister
10 L plast kanister
20 L metall kanister UN
25 L plastkanister
200 L (Ei sisalda konteineri hinda)
500 L (Ei sisalda konteineri hinda)
1000 L (Ei sisalda konteineri hinda)

Kirjeldus

Rakendus:
1. Lahusti, dispergeeriv aine või lahjendusaine: kasutatakse tööstusharudes värvide, trükivärvide, trükkimise ja värvimise, põllumajanduskemikaalide, tselluloosi ja akrüülestritena. Seda võib kasutada ka kütuse külmumisvastase vahendina, puhastusvahendina, ekstrahenti ja värviliste metallide maagid. Seda võib kasutada ka orgaanilise sünteetiliste toorainetena.

2. Seda kasutatakse peamiselt nitrotselluloosist, alküüdvaigust ja MAH (maleiinanhüdriid) modifitseeritud fenoolformaldehüüdvaigudena kui head lahustit; kasutatakse reaktiivivabadena antifriisi vahendina ja lisandina toimeaine peatamiseks; ja seda võib kasutada trükivärvide, tekstiilivärvide ja tekstiilivabade õli lahustitena. Selle poolt valmistatud vesipõhised värvid on laialdaselt kasutatud autotööstuses.

3. Seda kasutatakse laialdaselt värvides ja puhastusvahendites. Eelkõige kasutatakse seda veepõhiste värvide aktiivseks lahustiks; lahusti-põhise trükivärviga aktiivne lahusti ja sidestusaine; palliballooni ja täiteautomaadi tint lahusti; kodus ja tööstuses kasutatavate puhastusvahendite, roostevabade ainete ja kõvade pindade puhastusvahendite segu ja lahusti; põllumajandusliku insektitsiidi lahusti; ja seda võib kasutada klaasipuhastusmaterjalina segades propüleenglükooli n-butüüleetriga.

4. Seda võib kasutada tööstuses lahusti, dispergaatorina või lahjendusainena, nagu värvid, trükivärvid, trükkimine ja värvimine, põllumajanduskemikaalid, tselluloosid ja akrüülestrid. Seda võib kasutada ka kütuse antifriisi, puhastusvahendi, ekstrahenti ja värviliste metallide maagidena jne. Seda võib kasutada ka orgaanilise sünteetilise toorainena.

Maakontuuri kalkulaator

  kW
   lit
   lit (arvut. täitmine 25%)
Toru läbimõõt, mm Toru pikkus, m
16х2.0
20х2.0
26х3.0
32х3.0
20х3.4
25х4.2
32х5.4
40х6.7

Lisainfo

Kaal -
Mõõtmed -