Dinaatriumoktaboraattetrahüdraat (CAS 12280-03-4)

0.00

Dinaatriumoktaboraattetrahüdraat (CAS 12280-03-4)

Dinaatriumoktaboraattetrahüdraati, leeliselist soola, toodetakse kahel kujul. Üks on läbipaistev vedel kontsentraat või see on pakendatud valge lõhnatu pulbrilise keemilise ainena, mis ei ole süttiv, põlev ega plahvatusohtlik ning millel on madal äge suukaudne ja nahakaudne toksilisus. Seda soola, mida tavaliselt segatakse boorhappega, kasutatakse insektitsiidina ja seda müüakse tavaliselt vedelal või pulbri kujul. See on efektiivne ka seente ja vetikate vastu. Sellel on piiramatu säilivusaeg ja temperatuur seda ei mõjuta.

See kemikaal on ka leegiaeglustaja. Vedelal kujul seda tavaliselt lahjendatakse ja pihustatakse puitpindadele termiitide, pulbriliste mardikate, puusepa sipelgate, seente ja vetikate hävitamiseks. See on saadaval ka graanulitena konstruktsioonipuidu kinnitamiseks. Seda leeliselist soola ei tohi segi ajada boorhappega (happeline kemikaal) ega plekkide puhastamiseks kasutatava pesupesemisvahendi lisandiga.

Tavalises kasutuses termiitide tõrjeks või termiitide ennetamiseks kasutatakse vedelat kontsentraati veega vahekorras 1:1. Selle kemikaali eelised tavapärase kahjuritõrjega võrreldes on see, et see ei ole kantserogeenne ning inimestele ja lemmikloomadele madala mürgisusega. Samuti on see lõhnatu ja õige kasutamine kestab kogu puidu eluea. Korduv ravi ei ole vajalik. Seda on kõige parem kasutada uusehituse ajal, kuid sagedamini kasutatakse seda pärast seda kodudes, mida algselt on töödeldud mitteaktiivseks muutunud kemikaalidega.

Choose An Option...
25 kg kott
1000 kg
Tootekood: - Kategooriad: ,

Kirjeldus

Info
Tööstusharud: väetised
CAS number: 12280-03-4
WE number: 234-541-0
Keemiline valem: Na2B8O13·4H2O
Molaarmass: 412,62 g/mol

Muud füüsikalised omadused
pH: 8,5 (1,0%, 20°C)
Sulamis-/külmumistemperatuur: 815°C
Vees lahustuvus: 9,7% (20°C )

Lisainfo

Kaal -
Saadaval kogused

25 kg kott, 1000 kg