Butyldiglycol

Butyldiglycol

0.00

.Dietüleenglükoolbutüüleeter (2- (2-butoksüetoksü) etanool), glükooli eeterlahusti on väga madala lõhna ja kõrge keemistemperatuuriga selge vedelik. See toimib värvide ja lakkide lahustitena, keemiatööstuses, kodumajapidamises kasutatavates pesuvahendites, kääritamise kemikaalides ja tekstiilitööstuses. Samuti kasutatakse ainet keemilise sünteesi toorainena.

Choose An Option...
0,5 L metall pudel
5 L plastkanister
10 L plast kanister
25 L plastkanister
20 L metall kanister UN
200 L tünn
640 L IBC konteiner
1000 L IBC konteiner

Kirjeldus

Dietüleenglükooli monobutüüleeter (DEGBE) saadakse etüleenoksiidi ja n-butanooli reaktsioonil aluselise katalüsaatoriga.

Pestitsiidide saadustes toimib DEGBE preparaadi deaktivaatorina inertse koostisosana, enne kui põllukultuur pinnasest väljub ja stabiliseerub. DEGBE on ka keemiline vahesaadus dietüleenglükooli monobutüüleeteratsetaadi, dietüleenglükooli dibutüüleetri ja piperonüülatsetaadi sünteesiks ning kõrgel küpsetatud emailidel lahustitena. Muud DEGBE rakendused on dispergaatorid vinüülkloriidvaikudele organosoolides, hüdrauliliste pidurivedelike lahjendusvedelikud ja kodumajapidamises kasutatavate puhastusvahendite seebi, õli ja vee vastastikune lahusti. Tekstiilitööstuses kasutatakse DEGBE-d niisutava lahusena. DEGBE on ka nitrotselluloosi, õli, värvainete, kummide, seebide ja polümeeride lahusti. DEGBE-d kasutatakse vedelate puhastusvahendite, puhastusvedelike ja tekstiilide abiainetena ka sidumislahustena. Trükitööstuses on DEGBE rakendused järgmised: lahus lakkides, värvid ja trükivärvid; kõrge keemistemperatuuriga lahusti, et parandada läike ja voolavust; ja seda kasutatakse mineraalõlitoodetes solubilisaatorina.