Butyldiglycol BDG (CAS 112-34-5)

0.00

.Dietüleenglükoolbutüüleeter (2- (2-butoksüetoksü) etanool), glükooli eeterlahusti on väga madala lõhna ja kõrge keemistemperatuuriga selge vedelik. See toimib värvide ja lakkide lahustitena, keemiatööstuses, kodumajapidamises kasutatavates pesuvahendites, kääritamise kemikaalides ja tekstiilitööstuses. Samuti kasutatakse ainet keemilise sünteesi toorainena.

Choose An Option...
0,5 L metall pudel
5 L plastkanister
10 L plast kanister
20 L metall kanister UN
25 L plastkanister
200 L (Ei sisalda konteineri hinda)
500 L (Ei sisalda konteineri hinda)
1000 L (Ei sisalda konteineri hinda)

Kirjeldus

Dietüleenglükooli monobutüüleeter (DEGBE) saadakse etüleenoksiidi ja n-butanooli reaktsioonil aluselise katalüsaatoriga.

Pestitsiidide saadustes toimib DEGBE preparaadi deaktivaatorina inertse koostisosana, enne kui põllukultuur pinnasest väljub ja stabiliseerub. DEGBE on ka keemiline vahesaadus dietüleenglükooli monobutüüleeteratsetaadi, dietüleenglükooli dibutüüleetri ja piperonüülatsetaadi sünteesiks ning kõrgel küpsetatud emailidel lahustitena. Muud DEGBE rakendused on dispergaatorid vinüülkloriidvaikudele organosoolides, hüdrauliliste pidurivedelike lahjendusvedelikud ja kodumajapidamises kasutatavate puhastusvahendite seebi, õli ja vee vastastikune lahusti. Tekstiilitööstuses kasutatakse DEGBE-d niisutava lahusena. DEGBE on ka nitrotselluloosi, õli, värvainete, kummide, seebide ja polümeeride lahusti. DEGBE-d kasutatakse vedelate puhastusvahendite, puhastusvedelike ja tekstiilide abiainetena ka sidumislahustena. Trükitööstuses on DEGBE rakendused järgmised: lahus lakkides, värvid ja trükivärvid; kõrge keemistemperatuuriga lahusti, et parandada läike ja voolavust; ja seda kasutatakse mineraalõlitoodetes solubilisaatorina.

Kirjeldus:
Butüüldiglükool on läbipaistev, madala lenduvusega, kõrge keemistemperatuuriga vedelik. Butüüldiglükool või lahustibensiin, mis saadakse naftatoodete vesiniktöötlemisel. Dietüleenglükoolmonobutüüleeter leitakse küttevedeliku või alternatiivina petrooleumile ahjuküttel. See on sünteetiliste ja looduslike vaikude, õlide, rasvade lahusti. Seda kasutatakse orgaanilise sünteesi toorainena.
Rakendus ja kasutamine:
● Suurepärane detailide ja seadmete puhastamiseks kodus ja tööl. Glükooli kasutatakse metallpindade puhastamiseks, et vältida rooste, soolade ja räbu moodustumist. Kasutatakse desinfektsioonivahendina.
● Biolagunev värvi vedeldaja, mis tekitab kiletaolise katte. Seda kasutatakse lateksliimide tootmisel.
● Toimib sünteetiliste vaikude ja värvainete sideainena trükivärvides.
● kosmeetika ja isikliku hügieeni toodete valdkonnas;
● Parfüümide loomiseks uute valemite väljatöötamisel.

Pakend:

0,5L metallist pudel
5L plastist kanister
10L plastist kanister
20L metallist ämber ÜRO
25L plastist kanister
200L tünn
640L IBC konteiner
1000L IBC konteiner

Ladustamine:

Füüsikalised omadused:
Termilised omadused
Temperatuur
Sulamine: -68 ° C
Keemistemperatuur: 230 ° C
Välk: 78 ° C
INDEX: 603-096-00-8
CAS: 112-34-5
EC: 203-961-6

Lisainfo

Mõõtmed -