LAHUSTI NS-5005 tööstuslik lahusti

0.001 450.00

Nitrolahusti NS-5005 – on NS-5001-st modifitseeritud lahusti. See on 6-st erinevast orgaanilistest komponendist segu, kuid ketoonide koostisprotsent on väiksem. Selle tulemusel on ainel kõrgem leekpunkt – see on pluss, mis põhineb ettevaatusabinõutelt. Soovitatav kasutamiseks automaatse värvimisliinidega ettevõtetele (värvi pealekandmine on elektrstaatiline, pihustamise või kastmise teel). Seda toodet kasutatakse lakkide, värvide, emaili lahjendamiseks ning värvipüstolite, tööriistade ja tööstuslike värviliinide puhastamiseks. MasterChem on antud toode tootja.

Choose An Option...
0,5 L metall pudel
5 L plastkanister
10 L plast kanister
20 L metall kanister UN
25 L plastkanister
200 L (Ei sisalda konteineri hinda)
500 L (Ei sisalda konteineri hinda)
1000 L (Ei sisalda konteineri hinda)

Kirjeldus

MasterChem OÜ – on kuulsaim ettevõte Baltimaades, kes toodab ja tarnib parimad (kõrgema klassi) tööstuslikud lahustid. Meie spetsialistid kasutavad lahusti kvaliteedi tagamiseks esmaklassilisi koostisosi, uusimat varustust ja pakendit vastavalt kehtestatud standarditele. Meie poolt toodetud lahustite tugevad jooned on: õige koostis, optimaalne toode puhtus, pikem säilivusaeg ja kõrge vedeldamise omadus.

Kirjeldus:

Lahusti NS-5005 – on NS-5001-st modifitseeritud lahusti. See on 6-st erinevast orgaanilistest komponendist segu, kuid ketoonide koostisprotsent on väiksem. Selle tulemusel on ainel kõrgem leekpunkt – see on pluss, mis põhineb ettevaatusabinõutelt. Soovitatav kasutamiseks automaatse värvimisliinidega ettevõtetele (värvi pealekandmine on elektrstaatiline, pihustamise või kastmise teel). Seda toodet kasutatakse lakkide, värvide, emaili lahjendamiseks ning värvipüstolite, tööriistade ja tööstuslike värviliinide puhastamiseks. MasterChem on antud toode tootja.

Kasutamine:

Kasutamisest mööblitööstuses on järgmised eelistused:

  1. pärast töösegu aurustumist (meie nitrolakki kasutamisel) ei moodustu nn. “apelsinikoort” ja seetõttu suureneb lakikihi tõmbetugevus ja selle läige;
  2. kiiresti vähendab laki viskoossust vajaliku tasemeni;
  3. parandab lakikihi tasasust pihustamise või kastmise teel – parandades sellega viimistluse kvaliteeti;
  4. töölahus (meie nitrolakki kasutamisel) kuivab punetuse, pragude ja muude pinnadefektideta.
  • Rasvaeralduseks ja mustuse eemaldamiseks metallpindadelt
  • Tööristade puhastamiseks
  • Vaha ja vaigu eemaldamiseks puitdetailidelt

 

Pakend:
0,5 L

5 L plastkanister

10 L plastkanister

20 L metall ämber UN

25 L plastkanister

200 L vaat UN

500 L IBC konteiner UN

1000 L IBC konteiner UN

lahtine

Hoiustamine:

Toote hoiustamine temperatuuril +5° C kuni +35° C ja vältida päikese otsekiirgust.

 

Füüsikalised ja keemilised omadused:

Värvus: läbipaistev

Tihedus 20 C juures: 0.857 g/cm3 +-0.05

Lisainfo

Kaal -
Saadaval kogused

0,5 L metall pudel, 5 L plastkanister, 10 L plast kanister, 20 L metall kanister UN, 25 L plastkanister, 200 L (Ei sisalda konteineri hinda), 500 L (Ei sisalda konteineri hinda), 1000 L (Ei sisalda konteineri hinda)