Coolant Master BIO-40PRO™ soojuskandja vedel glütseriini alus

18.001 650.00

Master BIO-40PRO™ jahutusvedelik pakub igakülgset kaitset külmumise ja korrosiooni eest, erakordset ohutusprofiili keskkonnale ja inimestele ning universaalset kasutamist erinevates toiduainetööstuse sektorites. Võib kasutada nii ühiskondlike kui ka elumajade küttesüsteemides. Selle glütseriinipõhi ei taga mitte ainult tõhusat soojusülekannet, vaid soodustab ka süsteemi komponentide määrimist ja hooldust. Ärge kahjustage kummist, plastist, malmist, terasest või alumiiniumisulamitest valmistatud tooteid. Valmistatud glütseriinilahus on täiesti tulekindel ja selle kasutamine välistab plahvatusvõimaluse.
See toode on suurepärane valik neile, kes otsivad usaldusväärset ja kvaliteetset jahutusvedelikku, mis vastab jätkusuutlikkuse eesmärkidele.

Choose An Option...
5 L plastkanister
20 L metall kanister UN
25 L plastkanister
200 L (Ei sisalda konteineri hinda)
1000 L (Ei sisalda konteineri hinda)

Kirjeldus

Toote omadused:
Toote tüüp: Kasutusvalmis
Külmumispunkt: -40,2°C
Põhiaine sisaldus: glütserool vähemalt 70% massist
Inhibiitor: jah, ASTM D3306 standard
Keemispunkt normaalrõhul: (°C): 110°C
Tihedus 20ºC juures: 1181 g/cm3
Soovitatav säilitustemperatuur miinimum: 0 C maksimum: 30 C
Päritolumaa: Eesti
Kasutusiga: vähemalt 5 aastat ja sõltub kasutusreeglitest
Kõlblikkusaeg: 60 kuud.
Artikkel: BIO-40PRO56-81-5

Toote täiendav kirjeldus:
Glütseroolil põhinevaid kütteks ja soojusvahetuseks mõeldud Master BIO™ jahutusvedelikke iseloomustavad järgmised positiivsed omadused:
● on keskkonnasõbralikud ja mittetoksilised;
● Master BIO™ kaubamärgid taluvad kõrgeid temperatuure;
● kaitsta küttesüsteemi usaldusväärselt külmumise eest talvel madalal ümbritseval temperatuuril;
● omavad määrde- ja bakteritsiidseid omadusi;
● neil on head termofüüsikalised omadused, tänu millele ruum soojendatakse ühtlaselt;
● tule- ja plahvatuskindel;
● ei moodusta mastaapi.
● kasutatakse neoonvärve, mis aitavad süsteemi lekke korral lekke kergemini tuvastada (sellise lisandi vajadus on märgitud tellimisel)

Master BIO-40PRO™ Termofüüsikalised omadused glütserooli vesilahus, kristallisatsioonitemperatuur miinus -40°C

Temperatuur оС 0 20 40 60 80 100
Tihedus ρ, g/cm3 1,192 1,181 1,169 1,156 1.144 1,302
Viskoossus μ, Pa*10-3 76,00 22,50 9,40 4,86 2,90 1,93
Soojusjuhtivus W/(cm•oC) 0,35 0,36 0,36 0,36
Soojusvõimsus kJ/(kg•oC) 1,452 1,487 1,525 1,608

Kasutusjuhend:

Enne Master BIO™ jahutusvedelike kasutamist tuleb küttesüsteem jäätmevedelikust täielikult puhastada. Samuti peaksite vooluringist eemaldama vanad sadestused ja katlakivid ning kõrvaldama korrosioonijäljed.

Toodet pakutakse täiesti kasutusvalmis (ei ole vaja midagi lahjendada ega lisada), müügile jõuab see suletud pakendis. Seda on tungivalt soovitatav hoida jahedas kohas. Püüdke vältida otsese päikesevalguse sattumist koostisega anumasse. See võib põhjustada selle omaduste halvenemist, tasandades täiendavate komponentide ja peamise viskoosse aine – glütseriini – positiivsed omadused.

Küttesüsteem täidetakse raskusjõu toimel kas käsitsi või rõhu all. Käsitsi täitmine on rakendatav avatud vooluringide korral. Jahutusvedelik pumbatakse suletud küttesüsteemidesse rõhu all pumpade abil.

Oluline on tagada hea tihendus, kuna kõrge niisutava toimega glütseriini vesilahused võivad lekkida kohtades, kus vesi ei voola. Kui see lekib, väheneb kogu küttesüsteemi efektiivsus. Nende tuvastamisel on vaja kogu süsteemi töö peatada ja rike kõrvaldada.
Menetlus küttesüsteemi hädaseiskamise korral.
Glütseriini ja vee lahused nulltemperatuuril ja madalamal on kõrge viskoossusega. Seega, kui süsteem on jahtunud, on soovitatav esmalt kütteelemendid ise sisse lülitada ja seejärel ringlust alustada. See vähendab pumpade koormust.

Master BIO™ jahutusvedelike kasutusiga on vähemalt 5 aastat. Jahutusvedeliku hind sõltub põhialuse komponendi kontsentratsioonist. Selle tellimisel ja ostmisel tuleb arvestada glütserooli protsendiga jahutusvedeliku kaubamärgis. Sellest indikaatorist sõltub temperatuurivahemik, milles kogu hooaja madala külmumistemperatuuriga jahutusvedelik on töökorras.

Lisainfo

Kaal -
Saadaval kogused

5 L plastkanister, 20 L metall kanister UN, 25 L plastkanister, 200 L (Ei sisalda konteineri hinda), 1000 L (Ei sisalda konteineri hinda)