Põletusvedelik kaminatele (kamin, bioetanool, biopiiritus)

0.001 780.00

Masterchem bioetanool põletamisel ei teki suitsu, lõhna ega tuhka. Meie bionetanool kaminatele on keskkonnasõbralik lahendus.
Kasutamine:
Masterchem põletusvedelik spetsiaalselt välja töötatud kasutamiseks dekoratiivkaminates, mis sobivad bioetanooli põletamiseks.
Bioetanooli põletamisel tekivad heidetena veeaur ja süsinikdioksiid, analoogselt hingamisele.
Bioetanool – tavaline etanool, mida saadakse biokütusena kasutatavate taimsete materjalide ümbertöötlemise protsessis. Etanooli toodetakse Brasiilias peamiselt suhkruroost, aga USA-s maisist, Eestis, Lätis, Leedus nisust.
Seda kasutatakse kütuse lisandina, priimuste jaoks, kaminate süüte- / toorainena.
CAS Number: 64-17-5
EC number: 200-578-6

Choose An Option...
500ml
1 lit
5 L plastkanister
10 L plast kanister
20 L metall kanister UN
25 L plastkanister
200 L (Ei sisalda konteineri hinda)
500 L (Ei sisalda konteineri hinda)
1000 L (Ei sisalda konteineri hinda)
Tootekood: - Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Rakendamine ja kasutamine:
Bioetanooli kasutatakse bensiini lisandina, priimuste jaoks, kaminate kütusena. Bioetanool biokamina jaoks.

Etüülpiiritust kasutatakse:
– farmaatsias, kui väline antiseptiline vahend käte ja kirurgiliste instrumentide desinfitseerimiseks
– parfümeerias kosmeetikatoodete valmistamiseks, kui aerosoolide, lõhnaõlide, odekolonnide põhikomponent ning samuti kuulub selliste kosmeetikatoodete koostisesse, nagu šampoonid, dušigeelid, hambapastad
– autoteenistustes kasutatakse seda vedelikku rasvaärastuseks metallpindadelt, kere värvimiseks, agregaatide puhastamiseks (etüülpiiritus EA8099)
– majapidamises on see kasutuses ruumide soojendajana, toidu valmistamises, pesemisvahendina ja käte desinfitseerijana (näiteks etüülalkohol EA8099), pindade puhastajana rasvast ja õlist.
– maakontuuride küttesüsteemide mittekülmuvatest vedelikest on meil esitatud toodang erineva külmumistemperatuuriga ja erineva pakendiga
– keemiatööstuses on see lahusti, seda kasutatakse toorainena erinevate keemiliste ainete saamiseks, komponent autode klaasipuhastusvedeliku tootmisel (meil on esindatud erineva külmumistemperatuuriga ja erineva pakendiga tooteid).

– trükitööstuses lahustina seadmete läbipesemisel. Pakume nii puhast toodet (etüülalkohol EA8099), aga ka segu, millest on 90% etanool ja 10% etüülatsetaat – see toode on lahusti EE-9010.
– värvi- ja lakitööstuses kasutatakse peitsi, värvainete tootmiseks, lahusteid seadmete läbipesemiseks
– klaasitööstuses pindadelt rasva eemaldamiseks
– nahatööstuses on see oluline element naha parkimisel
– raadioelektroonikas: mikroskeemide valmistamisel kui vajalik aine seadmete perioodiliseks hooldamiseks (näiteks nende puhastamiseks).

Lisainfo

Kaal -