Tegevusaruanne

MasterChem OÜ oli asutatud 2001 aastal.

MasterChem OÜ põhitegevus on keemiakaupade ja tarbekaupade soetamine ja müük.

Eelmisel aastal Meie ettevõtel suurenes desinfitseerimisvahendite, isikliku hügieeni vahendite ning puhastus-ja erihooldustoodete tootmine ja müük. Desinfektsiooni- ja puhastustooted kasutatakse meditsiiniasutustest ning need omavad CE märgistust.

Meie klientideks on lisaks raviasutustele ka toiduainete töötlemise ettevõtted, puhastusettevõtted, lasteasutused ja koolid.

Tegeleme aktiivse müügiga läbi veebipoe. Laod on üle 1400 m3 ja asuvad Eesti peamise kaubasadama läheduses.

2019. aastal 4 kuuks jäi seisma ettevõte töö ja tootmine tehniliste asjaolude tõttu.

Creditinfo Eesti AS tunnistas MasterChem OÜ 2020. aastal „Eesti eduka ettevõtluse tunnistusega“, mis näitab, et saavutasime aasta jooksul püsivalt kõrge A-grupi krediidireitingu. See on tõend panusest Eesti majandusse, arengusse ja ausa ettevõtluskultuuri. Creditinfo Rating on ettevõttele omistatav reiting, mis on määratletud kui majandus-, finants- ja maksejõukuse koondhinne. Lisateavet meie finantsnäitajate kohta leiate veebisaidilt www.masterchem.io.

2020 aastal oleme toetanud riiklikud lasteaiad tasuta desinfitseerimisvahenditega.

Samuti 2020. aastal lisasime müügiks uus tootegrupp – desinfitseerimisvahendite dosaatorid.

2020. aastal müük kasvas nii veebipoodides kui ka jaemüügiturul. Bränditeadlikkus on kasvanud tänu artiklitele erinevates ajakirjades, sotsiaalvõrgustikes ja partnerite tegevusele.

2020. aastal oli Covid-19 mõju tagajärjel ettevõttel kiir areng ja müügihüppe. Meie eeliseks on 20 aastane kogemus piirituste müügis.

2021 aastal prognoosime müügitulu kasvu ja ka investeeringute kasvu tootmisesse, et võimaldada asortimendi laiendamist. Meie eesmärk on

suurendada tootmise efektiivsust, muuta protsessid energiasäästlikumaks ja vähendada oluliselt õhku paisatavate CO2 heitmete kogust toodangu ühiku kohta